GuruHealthInfo.com

Ženska padla 48 kilogramov na zelenem čaju

Video: Kako sem izgubila težo od 63 do 45 kilogramov (Moja zgodba)

Prebivalec Združenega kraljestva Samantha Reese (Samantha Rees) uspelo izgubiti 106 funtov (48 kilogramov) prekomerne teže malo več kot eno leto, pitje 9 skodelic zelenega čaja na dan.

Samantha, mati dveh otrok, ki niso vključeni v šport, pravi, da je edina skrivnost njenega uspeha zeleni čaj in omejitev mastne hrane.

Ženska se odločili, da si prizadeva, ko je poleti lani na tehtnico in videli neverjetno rast po svojih 250 funtov (skoraj 113 kg).

Njen prijatelj je predlagal, da bi poskušali zeleni čaj za hujšanje, in Samantha, da je v obupu na njegovo grozno fizičnem stanju, odločila, da bo pusto tega izdelka, dokler ne vidite vsaj nekaj rezultatov.

Izdaja The Sun poroča besede Samantha: "Začel sem piti 4 skodelice zelenega čaja na dan za prvi mesec, in takoj ugotovil razliko. Izgubil sem več kot 6 kilogramov maščobe in se počutil v redu. "

Po odmevni uspeh prvih žensk povečati dnevno normo zelenega čaja za 9 skodelic. Vendar pa objava ne določa, kaj in v kaj videl količine Samantha pred prehodom na zeleni čaj.

"Seveda, sem pravilno jesti, izogibanje mastne hrane in omejiti vnos čaja z mlekom, ampak moj metabolizem očitno pospešeno," - pravi ženska, ki je avgusta 2015 tehta 133 kilogramov. To je ta številka in je bil njen prvotni namen.

Eden od strokovnjakov, ki jih zdravstveni spletne revije WedMD anketiranih, komentiral dosežek Samantha takole: "Zeleni čaj sama po sebi ni nekaj čarobno pijačo za hujšanje, vendar pa je dober nadomestek za pijače, ki vsebujejo sladkor. Če pijete dnevno 1-2 skodelice zelenega čaja namesto kola pločevink, v samo 1 leto, boste prejeli manj 50.000 kcal energije. "
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný