GuruHealthInfo.com

Prehranska dopolnila za otroke in odrasle: intervju z naturopath

Video: Farmacevtska mafija znebil tekmecev (Boris Greenblatt)

Dr. Penelope McDonnell, strokovnjak na področju naturopatske medicine

McDonnell Penelope (Penelope McDonnell) - priljubljen ameriški strokovnjak na področju naturopatske medicine v preteklosti - uspešen finančnik z Wall Streeta.

Odmora v dolgoročni finančni karieri zavoljo ustvarjanje družine, Penelope McDonnell spoznal, da je ona zanima drugačen poklic.

Po usposabljanje na Fakulteti za Naturopatske medicino na univerzi v Bridgeportu, se je odločil, da odpre zasebno prakso, in je zdaj pomagajo svojim pacientom, da se ohrani zdravje z naravnimi sredstvi.

V našem današnjem članku, dr McDonnell pripoveduje o značilnostih sprejem aditivi za živila za odrasle in otroke.

- Kaj vitamin dopolnila vam priporočamo za otroke?

- Otroci Še posebej priporočamo, ribje olje, probiotikov in uravnotežene multivitaminskih kompleksov - je dober začetek. Če to ni zelo lepo vreme in veliko tveganje prehlada, bo Utrjevanje zeliščne dodatke bi bilo zelo koristno.

Kot je za ribje olje, je najbolje, da žvečiti "ribe" nordijskih fishies z omega-3 kislin. Mimogrede, najbolj prodajajo v Ameriki.

Med probiotiki za otroke, sem se odločil za kombiniranih produktov Klaire Labs, čeprav obstaja veliko dobrih možnosti.

Če otrok potrebuje rastlin imunski stimulans, obleko Vita-Kids Imunski. Ta izdelek, poleg vitaminov in mineralov, vsebuje izvlečke borovnic, bezgova jagoda in kovačnika cvetja.

Vse navedeno je relativno poceni in prosto dostopne na spletu, tako da boste morali odločiti.




Ne smemo pozabiti na polno prehrani otroka. Ni dopolnila niso nadomestilo za zdravo prehrano. Vaši otroci rastejo močna in živahna, jim kaj več sadja in zelenjave, manj mleka in pšenice - to so moja priporočila.

- To se lahko daje mladostnikom med hormonskih sprememb, s živčnost, težave z učenjem in pomanjkanje spanja?

- Za te najstnikih odlični uravnotežen multivitaminski kompleksnih plus dodatni vir vitamina D (vsaj enaka ribje olje v žvečljive tablete ali kapsule).

Moj običajni nasvet - manj mleka in pšenice, več zelenjave in sadja. Takšna prehrana pomaga krepiti rastoči organizem in gladi težav, povezanih s hormonskimi spremembami.

- Pogovor o odraslih težav. Kaj vitamini se vam priporočamo, aktivne ženske, stare od 30-50?

- Za aktivne ženske multivitaminov ni dovolj, potrebujemo dodatno mikro in makro.

Kot približuje menopavzi zahteva zaščito pred stresom in dolgoročno preprečevanje težav s ščitnico in kosti. Če želite to narediti, v Ameriki, obstaja veliko veliko blagovnih znamk, vključno z Metagenics proizvodov, pomembnih hranil in drugih.

- In kaj bolje, da ženske po menopavzi?

- To je tisto, kar se nanaša na obdobje po menopavzi, vam ne more ponuditi univerzalen recept: v vsakem primeru ženska potrebuje posebne dodatke. To je treba posebej govoriti.

V moji praksi sem vedno videti ženske in moške, ki so bili sposobni doseči boljšo kakovost življenja skozi pravilno izbranih visoko kakovostnih prehranskih dopolnil in prehrane po 60 let. Govorimo o veliko, v primerjavi z njihovimi vrstniki, razlike v zmogljivosti pomnilnika za delo, razpoloženje.

Vendar pa je v tej kategoriji, še enkrat, ne obstaja ena sama, univerzalna sredstva za pomoč vsem. Potrebujemo individualiziran pristop. Primerna dopolnilo s koencimom Q10, medtem ko drugi menijo, da niso. Nekateri zahtevajo dodatke normalizirati prebavni sistem, druga pa ni potrebna. Enako velja za dodatke za možganov, srca, krvnih žil, in drugi.

Zato, se posvetujte z usposobljenim strokovnjakom, in ne bo vse v upanju, da bo uspeh.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný